KONST / Litografier / Färglitografi 7795020
*
nr 779 5020
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), Flicka i hall, bladets mått: 66 x 52, -1979
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 24 september 2012
kl 18:48:12
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka i hall färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 779 5020
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), Flicka i hall, bladets mått: 66 x 52, -1979
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 24 september 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka i hall färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09